Firmamız bünyesinde bulunan Plastik Levha Co-Ex (çok karmanlı) hatları ile 0,5 mm – 6 mm kalınlık ve  2200mm ye kadar genişliklerinde istenen boyda çok katmanlı olarak ABS, PMMA&ABS, ASA&ABS, HIPS, PS,GPPS&HIPS,PMMA Endüstriyel Levha üretimi ve GPPS (Pleksi Duşakabin Camı)  üretimi yapılmaktadır.

Otomatik yükleme ve dozajlama sistemi ile müşteri talebi doğrultusunda %99 oranında renk hassasiyeti yakalanarak istenen renk üretim yapılabilmektedir. Kurutma sistemlerimiz ile ürün içerisindeki nem miktarı minimum seviyede tutulmaktadır. 

Ürünlerimizde kullanım alanlarına göre Uluslararası Standartlar doğrultusunda UV, antibakteriyel, antimikrobiyel, alev geciktirici polimer stabilizerler kullanılarak daha uzun ömürlü, çevreye ve sağlığa duyarlı ürünler üretmek öncelikli ilkemizdir.

Termofom işlemi ;

Ekstürzyon yöntemi ile üretmiş olduğumuz Plastik Levhaların yine bünyemizde bulunan PLC kontrollü Otomatik Vakum (Termoform) Makinalarında ısıyla birlikte şekil için kalıp ve vakum teknolojisi yardımıyla nihai parça haline getirilmesidir.

Firmamız, müşteri talepleri doğrultusunda bünyesinde bulunan AR-GE biriminde istenen nihai parçaları resimlendirerek düşük maliyetlerle ilgili Aluminyum Vakum kalıplarını yaptırabilmektedir.  

Bünyemizde bulunan 12 adet termoform makinası ile ABS, ABS&PMMA, PMMA, HIPS ,HIPS&GPPS plastik levhalar şekillendirilebilir.