Plastik ve Termoform Alanında Çözüm Ortağınız

Karva Termoform Plastik Soğutma ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 2014 yılında kurulmuş olup termoform plastik şekillendirme alanlarında 30 yıllık deneyimiyle üretim tesisi Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir.

Firmamız bünyesinde High Gloss, ABS, ABS & PMMA, HIPS (Antişok), PC, PMMA (Akrilik) ve GPPS (Kristal) polimer plastik levha üretimi yanı sıra beyaz eşya, otomotiv, reklam, mobilya, medikal, banyo, ısıtma ve soğutma sektörlerine termoform yöntemiyle plastik mamul ve yarı mamul parça üretimi yapılmaktadır.

Firmamızda bulunan 10.000 ton/yıl kapasiteli Üç Katmanlı Plastik Ekstrüzyon Levha Hatları ile endüstriyel levhalar, 0.5-8 mm kalınlık ve 2200 mm genişliğine kadar talep edilen boyut, desen ve renkte High Gloss, ABS, ABS & PMMA, HIPS (Antişok), PC, PMMA (Akrilik) ve GPPS (Kristal) olarak üretilebilir.

Otomatik yükleme ve dozajlama sistemi ile müşteri talebine göre %99 renk doğruluğu sağlayarak istenilen renk üretimine ulaşmak mümkündür. Kurutma sistemlerimiz ile ise üründeki nem miktarı minimum tutulur.

Müşteri talebi doğrultusunda AR-GE birimimizde istenilen parçaların tasarımı yapılarak düşük maliyetle alüminyum vakum kalıpları yapılabilmektedir.

Termoform işlemi: Ekstrüzyon yöntemiyle ürettiğimiz plastik levhalar, kalıp ve vakum teknolojisi kullanılarak ısı ile birlikte şekillendirilmek üzere bünyemizde bulunan PLC kontrollü otomatik vakum (termoform) makinelerinde şekillendirilir.

Ürünlerimizde kullanım alanlarına göre uluslararası standartlar doğrultusunda UV, antibakteriyel, antimikrobiyal, alev geciktirici polimer stabilizerler kullanılarak daha uzun ömürlü, çevreye ve sağlığa duyarlı ürünler üretmek öncelikli ilkemizdir.

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak, ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmek.

Misyonumuz

Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliğimiz ile işletmelerin ihtiyaçlarını görerek bakmak ve anlayarak çözmek için buradayız.

Güçlü Ekibimizle Hızla Büyüyoruz, Büyük Müşteriler ve Yeni Yatırımlar…